Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Niedzieliska-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Zamość

Karolówka,Zamość(Niedzieliska-Kolonia + 14 km)

160 000 zł900 m² 177,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr. 42/6 pow. około 9ar (min. wym. 20m x 45m). Zamość, karolówka. - ogrodzona z 3 stron (oprócz południa) - wjazd na działkę od strony północnej - dojazd: droga asfaltowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Braterstwa Broni

Karolówka,Zamość(Niedzieliska-Kolonia + 14 km)

174 900 zł1 030 m² 169,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** na sprzedaż - atrakcyjne działki budowlane W mieście *** Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Majdan Kasztelański

Majdan Kasztelański(Niedzieliska-Kolonia + 20 km)

65 000 zł11 878 m² 5,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne o pow. 1,19 ha w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 460 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , powierzchnia: 11878 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Wólka Czernięcińska

Wólka Czernięcińska(Niedzieliska-Kolonia + 21 km)

299 000 zł4 200 m² 71,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu klimatycznej nieruchomości siedliskowej położonej w miejscowości Wólka Czernięcińska 44 (gmina Radecznica). To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Potoczek

Potoczek(Niedzieliska-Kolonia + 15 km)

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: potoczek, gm. Adamów, powiat zamojski, woj. lubelskie. Opis: do sprzedaży przeznaczony udział wynoszący 1/2 w działce leśnej o ogólnej powierzchni 1,40 ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Teodorówka-Kolonia

Teodorówka-Kolonia(Niedzieliska-Kolonia + 23 km)

129 000 zł4 182 m² 30,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Roztocze, czyli Polska Toskania - oaza spokoju i piękna przyrody! Działka budowlana o pow. 0,42 ha z własnym lasem Kol. Teodorówka, gm. Frampol Lokalizacja Urokliwe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Majdan Kasztelański

Majdan Kasztelański(Niedzieliska-Kolonia + 20 km)

65 000 zł8 929 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek lasu w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 166, 167 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , łączna powierzchnia: 8929 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dzielce

Dzielce(Niedzieliska-Kolonia + 15 km)

69 000 zł7 447 m² 9,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 0,74 ha z warunkami zabudowy w spokojnej miejscowości. Dzielce, gmina Radecznica Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana w niewielkiej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wychody

Wychody(Niedzieliska-Kolonia + 7 km)

150 000 zł4 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!wszystkie nasze oferty są 0% dla Nabywcy! Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Niedzieliska-Kolonia

Niedzieliska-Kolonia,lubelskie

50 000 zł5 600 m² 8,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka budowlana z fundamentem i planami na dom jednorodziny. Mozliwosc przedzielenia dzialki na 3 dzialki budowlane. Laczna powierzchnie 56 ar Spokojna i cicha okolica .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Orląt Lwowskich

Zamość(Niedzieliska-Kolonia + 14 km)

350 000 zł990 m² 353,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w drugiej lini zabudowy przy ulicy Orląt Lwowskich.Wymiary 34mx30m powierzchnia 990m2.Ogrodzona z bramą wjazdową przesuwną, zabudowana garażem.Media i światłowód.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij